Facebook Pixel

Krzesełko do karmienia Joie Mimzy 2w1 Logan

499,00 PLN

Krzesełko do karmienia Joie Mimzy 2w1

Joie Mimzy 2in1 to praktyczne krzesełko do karmienia przeznaczone dla najmłodszych dzieci, rozpoczynających swoją przygodę z rozszerzaniem diety. Z krzesełka mogą korzystać maluchy potrafiące siedzieć samodzielnie (od ok. 6 miesiąca życia) do 3 lat. Szeroki zakres regulacji siedzenia, oparcia, podnóżka oraz tacki zapewnia komfort użytkowania zarówno dla malucha, jak i rodzica. Mimzy 2w1 jest łatwe do przechowywania i transportu, posiada szybki system składania oraz możliwość postawienia w pionie po złożeniu. Dodatkowa wygodna wkładka otulająca podtrzymuje ciało dziecka i sprawia, że wspólne posiłki stają się jeszcze przyjemniejsze.

Krzesełko do karmienia Joie Mimzy 2w1 Logan

Dostosowane do potrzeb rosnącego dziecka

Z krzesełka mogą korzystać dzieci, które nie osiągnęły jeszcze wagi 15 kg. Ich komfort i prawidłową postawę podczas jedzenia zapewniają liczne możliwości regulacji. Wyprofilowane oparcie można ustawić w 3 pozycjach. Na uwagę zasługuje również 7-stopniowa regulacja wysokości krzesełka oraz 3 pozycje regulacji podnóżka dla wygody malucha. Niskoprofilowy stelaż pozwala na bliskość pomiędzy rodzicem a maluszkiem podczas posiłków. Otwarty design stelaża ułatwia opiekunom dostęp do pociechy, a 3-stopniowa regulacja głębokości wpięcia tacki w krzesełko lepsze dopasowanie do dzieci o różnej budowie ciała. Duża tacka na posiłki z łatwo aktywowanym mechanizmem wypięcia usprawnia sprzątanie po skończonym posiłku. Pełnowymiarowa i antypoślizgowa nakładka na tackę z opcją czyszczenia w zmywarce może służyć również jako podkładka umieszczona bezpośrednio przy rodzinnym stole. Na konstrukcji przewidziano miejsce do przechowywania zdjętej tacki na tylnej części stelaża, co nie tylko ułatwia dostęp, ale także pozwala trzymać wszystkie elementy krzesełka w jednym miejscu. Aluminiowa konstrukcja wpływa na stabilność i bezpieczeństwo krzesełka, a wmontowany w siedzisko system składania wprawi, że mebel nie zajmie wiele miejsca nieużywany.

Krzesełko do karmienia Joie Mimzy 2w1 Logan

Bezpieczeństwo ma znaczenie

5-punktowa uprząż zabezpieczająca (SoftTouch), z opcją wyboru 2 pozycji wysokości wpięcia pasów, zapewnia odpowiednią pozycję podczas jedzenia. Krzesełko posiada antypoślizgowe nakładki, a elementy plastikowe wykonano z plastiku klasy spożywczej, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny dla maluszka. Mimzy poddano wieloetapowej weryfikacji i wewnętrznym kontrolom. Krzesełko jest w pełni zgodne z europejskim standardem bezpieczeństwa EN 14988.

Krzesełko do karmienia Joie Mimzy 2w1 Logan

Nowoczesna i trwała forma

Ciekawa i lekka forma fotelika sprawia, że jest on atrakcyjny wizualnie, przy zachowaniu pełnej funkcjonalności krzesełka do karmienia. Posiada miękką wyjmowaną wkładkę dla niemowlaka. Tapicerka jest łatwa w czyszczeniu i dostępna w modnych kolorach i interesujących wzorach. Pokrowiec w każdej chwili można ściągnąć i wyczyścić siedzisko. Mimzy posiada łatwo dostępny mechanizm składania, który pozwala na błyskawiczne złożenie w kompaktową konstrukcję o płaskim kształcie i przechowywanie nawet w mniejszym pomieszczeniu. Dwa duże koła ułatwiają transport pomiędzy pomieszczeniami, dzięki czemu krzesełko będzie towarzyszyć dziecku nie tylko w domu, lecz również w podróży.

Krzesełko do karmienia Joie Mimzy 2w1 Logan

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wiekowy6-36 miesięcy
Udźwig15 kg
Pasy bezpieczeństwa5-punktowe
Regulacja oparciaTak, 3 pozycje regulacji
Regulacja wysokościTak, 7 pozycji regulacji
KonstrukcjaAluminiowa
Wymiary78 x 57 x 104 cm
Waga15 kg
OpcjeSkładanie, Regulacja tacy, Regulacja oparcia, Regulacja podnóżka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Krzesełko do karmienia Joie Mimzy 2w1 Logan
Twoja ocena