Facebook Pixel

Fotelik samochodowy 0-25kg Graco Enhance Black Grey

599,00 PLN

Fotelik Graco Enhance 0-25 kg

Bezpieczeństwo od pierwszych dni razem z Enhance marki Graco. Fotelik samochodowy przeznaczony do przewożenia dzieci z grup 0+/1/2. Gwarantuje bezpieczeństwo tyłem do kierunku jazdy od urodzenia do ok. 4 lat (0-18 kg), oraz przodem do ok. 7 roku życia (9 mcy-25 kg). Zastosowane w projekcie rozwiązania, takie jak wzmocniona stalowa rama, zintegrowana z zagłówkiem regulacja pasów bezpieczeństwa oraz ochrona przed uderzeniem bocznym, sprawiają, że jest to fotelik, w który warto zainwestować już od pierwszych dni dziecka. Jego jakość potwierdzają certyfikaty i pozytywne opinie rodziców.

Fotelik samochodowy 0-25kg Graco Enhance Black Grey

Ochrona boczna i wzmocniony stelaż

Fotelik samochodowy Enhance wyposażono w dodatkową strukturę boczną oraz wzmocniona stalowa rama. Te dwa elementy są gwarancją odporności i trwałości, a tym samym odpowiedzią na potrzebę maksymalizacji bezpieczeństwa podczas podróży, zapewniając wzmocnioną ochronę głowy dziecka szczególnie podczas kolizji bocznych. W standardzie znalazły się też 5-punktowe pasy, gwarantujące stabilną pozycję ciała i bioder dziecka. Graco Enhance poddano wieloetapowej weryfikacji. Fotelik przeszedł pozytywnie szereg kontroli i spełnia normy zgodne z europejskim standardem bezpieczeństwa ECE R44/04.

Fotelik samochodowy 0-25kg Graco Enhance Black Grey

Stabilny montaż na pas samochodowy

Instalacja fotelika w pojeździe jest możliwa przy użyciu 3-punktowego pasa bezpieczeństwa. Zgodnie z zaleceniami ekspertów dzieci do 4 roku życia (ok. 18 kg) powinno się przewozić tyłem do kierunku jazdy (RWF). Istnieje również możliwość montażu fotelika przodem do kierunku jazdy (FWF) od 9 do 25 kg/7 roku życia.

Fotelik samochodowy 0-25kg Graco Enhance Black Grey

Wygoda na każdym etapie

Regulacja 5-punktowych pasów bezpieczeństwa ze zintegrowanym zagłówkiem odbywa się bez konieczności przekładania pasów. Dzięki temu możliwe jest odpowiednie i szybkie dostosowanie do wzrostu dziecka, które zapewni mu bezpieczeństwo i wygodę. Z myślą o niemowlętach fotelik posiada wkładkę redukcyjną, a 4-stopniowa regulacja kąta pochylenia (1 tyłem i 3 przodem) sprawdzi się szczególnie przy dzieciach zasypiających podczas jazdy. Wbudowana boczna wentylacja i przepuszczające powietrze tkaniny zniwelują pocenie się nawet w upalne dni.

Fotelik samochodowy 0-25kg Graco Enhance Black Grey

Klasyczna elegancja

Fotelik Graco Enhance charakteryzuje się tapicerką wykonaną z przyjemnych w dotyku materiałów. Nakładki na pasy i klamry oraz podłokietniki zapewniają dodatkowy komfort podczas podróży. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na wybranie ulubionego koloru i dopasowanie go do wnętrza samochodu. Fotelik łatwo utrzymać w czystości, a w razie konieczności można zdemontować obicie i wyprać je w pralce.

Fotelik samochodowy 0-25kg Graco Enhance Black Grey

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wagowy0-25kg
Sposób montażuPas samochodowy
Kierunek montażuPrzodem i tyłem do kierunku jazdy
Regulacja oparciatak, 4 poziomy
Regulacja zagłówkatak
Waga fotelika8,47 kg
Wymiary fotelika55.4 x 49.3 x 62.2 cm
FunkcjeRegulacja pochylenia, Regulacja zagłówka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotelik samochodowy 0-25kg Graco Enhance Black Grey
Twoja ocena